گرفتن – بردن مجموعه ظهر امروز دوچرخه سواری

گرفتن – بردن: مجموعه ظهر امروز دوچرخه سواری ورزشگاه آزادی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار علمی و آموزشی یوفوها وجود دارند

اگرچه هیچ شواهد علمی مبنی بر وجود بیگانگان وجود ندارد، ولی یک دانشمند سابق ناسا اعتقاد است که آنها وجود دارند و دانشمندان می‌بایست راجع به آنها مطالعه کنند.&nbs

یوفوها وجود دارند

یوفوها وجود دارند

عبارات مهم : داستان

اگرچه هیچ شواهد علمی مبنی بر وجود بیگانگان وجود ندارد، ولی یک دانشمند سابق ناسا اعتقاد است که آنها وجود دارند و دانشمندان می بایست راجع به آنها مطالعه کنند.

به گزارش ایسنا وبه نقل از تک تایمز، در 28 ژوئن، دانشمند سابق ناسا مقاله ای را انتشار داده است که در آن اعتقاد بود یوفوها وجود دارند و از جامعه علمی درخواست کرده بود تا به مطالعه راجع به آنها بپردازند. او این مقاله را به مناسبت “روز جهانی یوفو” در دوم ژوئیه منتشر کرد.

“کوین ناث”(Kevin Knuth)، استاد فیزیک “دانشگاه ایالتی نیویورک” (SUNY) دو داستان راجع به وجود زیست فرازمینی ها گفت. نخستین داستان او به سال 2002 باز می گردد زمانیکه در یک کنفرانس ناسا یک شرکت کننده در این باره به او گفت: شما هیچ علت قطعی مبنی بر وجود بیگانگان ندارید و داستان دوم او زمانی که او در سال 1988 فارغ التحصیل شده است بود، رخ داد. زمانی که استاد فیزیک او گفت که یوفوها حاصل منهدم کردن موشک های هسته ای نیروی هوایی هستند، ولی در آن وقت ناث حرف های او را باور نداشت. ولی چند سال بعد، او هنگام گوش دادن به یک فایل ضبط شده است از یک کنفرانس مطبوعاتی مقامات نیروی هوایی که راجع به این عنوان صحبت می کردند، نظرش عوض کردن کرد.

یوفوها وجود دارند

ناث اعتقاد است که شواهدی وجود دارد که از نظریه مبنی بر وجود بیگانگان، حمایت می کنند. او تخمین می زند که به طور بالقوه حدود 10 ها هزار “تمدن هوشمند”(intelligent civilizations) در کهکشان وجود دارد. ولی به رغم سن این کهکشان، هیچ مدرک متقاعد کننده ای از مواجهه با یوفوها وجود ندارد.

ناث اعتقاد است که بسیاری از دولت ها از صحبت راجع به این عنوان جلوگیری می کنند ولی شواهد کافی وجود دارد که آنها وجود دارند و باید یک مطالعه علمی را شروع کنند.

اگرچه هیچ شواهد علمی مبنی بر وجود بیگانگان وجود ندارد، ولی یک دانشمند سابق ناسا اعتقاد است که آنها وجود دارند و دانشمندان می‌بایست راجع به آنها مطالعه کنند.&nbs

وی افزود: من اعتقاد هستم که عنوان یوفوها در جامعه علمی به عنوان تابو محسوب می شود و شک و تردید راجع به یوفوها به یک دستورالعمل دینی تبدیل شده است است و این شک وتردید ها اغلب علم را خدشه دار می کنند.

ناث گفت: اسنادی مبنی بر مشاهده یوفوها از طریق تلسکوپ، وجود دارد. او گفت که همه این مشاهدات به دهه 1700 بازمی گردند ولی در سال 2017، دولت شیلی فیلم هایی نیز از یک یوفو نیز منتشر کرد.

وی همچنین گفت که تعداد زیادی از کشورها از جمله کانادا، فرانسه، اکوادور و انگلیس فایل هایی از وجود یوفوها دارند. حتی من باور دارم مواردی نیز وجود دارد که ایالات متحده جهت تحقیق روی بیگانگان بودجه صرف کرده است ولی بعضی از یافته های آنها هنوز از حالت محرمانه خارج نشده اند.

یوفوها وجود دارند

واژه های کلیدی: داستان | مطالعه | نیروی هوایی | اخبار علمی و آموزشی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz