گرفتن – بردن مجموعه ظهر امروز دوچرخه سواری

گرفتن – بردن: مجموعه ظهر امروز دوچرخه سواری ورزشگاه آزادی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ باز هم به ناتو و آلمان تاخت

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا اعضای ائتلاف ناتو را “متخلف” خوانده و گفت، ناتو جهت اروپا بهتر است تا جهت آمریکا. 

ترامپ باز هم به ناتو و آلمان تاخت

ترامپ باز هم به ناتو و آلمان تاخت

عبارات مهم : آلمان

دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا اعضای ائتلاف ناتو را “متخلف” خوانده و گفت، ناتو جهت اروپا بهتر است تا جهت آمریکا.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا در یک صحبت تازه حملاتی تازه را علیه ناتو به خاص آلمان به عنوان یکی از مهمترین اعضای این ائتلاف انجام داد.

ترامپ در سخنانی خطاب به گروهی از کارگران بخش فولاد در آمریکا اعضای ائتلاف ناتو را “متخلف” خوانده و به آلمان به باعث عدم تخصیص داده شده است پول کافی جهت برآورده کردن اهداف ائتلاف ناتو حمله کرده و همچنین این کشور را به علت خرید گاز از روسیه بازخواست کرد.

ترامپ باز هم به ناتو و آلمان تاخت

دونالد ترامپ در این صحبت هایش یکبار دیگر پرسش هایی را راجع به تعهد او به ناتو مطرح کرد و گفت: یک چیزی که من با اطمینان راجع به ناتو می دانم این است که زیاد از آنکه جهت ما خوب باشد جهت اروپا خوب است.

او در این صحبت یک ساعته که در جریان بازدیدش از شرکت ملی فولاد آمریکا در گرانیت سیتی در ایلنوی صورت گرفت در عین حال به شرکت تجارت جهانی و باراک اوباما، مدیر جمهور سابق نیز حمله کرد.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا اعضای ائتلاف ناتو را “متخلف” خوانده و گفت، ناتو جهت اروپا بهتر است تا جهت آمریکا. 

او اظهار کرد: آنها گفتند من در قبال ناتو بیش از حد تند و با روسیه بیش از حد خوب برخورد می کنم. ولی من کسی هستم که به ناتو و آلمان گفتم آیا این همه گاز از روسیه می خرید و جهت انرژی خود میلیاردها و میلیاردها دلار پول به روسیه می دهید. من چنین چیزی را مطرح کردم ولی آنها گفتند که من خیلی تند برخورد می کنم.

رئیس جمهور آمریکا اظهار کرد: بگذارید به شما بگویم که در ارتباط با ناتو چه اتفاقی رخ داد. سال گذشته آنها تنها 44 میلیارد زیاد از چیزی که تاکنون داده اند، پرداخت کردند و اگر شما به ناتو نگاه کنید این ائتلاف در یک سراشیبی رو به پایین می رود. همه متخلف هستند ولی آمریکا اینگونه نیست. آلمان یک درصد تولید ناخالص داخلی خود را پرداخت می کند و ما 4.3 درصد. شما فکر می کنید این خوب است؟

ترامپ در جریان اجلاس ناتو در ماه جاری میلادی آلمان را کاملا تحت کنترل روسیه توصیف کرد و گفته بود: آلمان همانطور که من دلواپس آن هستم در اسارت روسیه قرار گرفته است.

ترامپ باز هم به ناتو و آلمان تاخت

واژه های کلیدی: آلمان | روسیه | آمریکا | رئیس جمهور | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz